Враження від допрем'єрного показу фільму "Джок" Олексія Залевського.

Відбувся допрем'єрний показ фільму "Джок" Олексія Залевського у Львові.

Ділюся враженнями. Фільм мені сподобався. Хоча зазвичай я не є аж таким поціновувачем артхаусного кіно чи мюзіклів. Але "Джок" - це більше ніж артхаус чи мюзікл чи будь-яке інше технічне визначення.

У мене є міркування практично щодо кожної зі сцен фільму. Але я не бачу сенсу усе це тут розписувати. "Джок" - це фільм, котрий треба просто подивитися самому. Фільм специфічний, я рекомендую його тим, хто тяжіє до чогось складнішого, ніж американські комедії. Тим, хто полюбляє театралізовані кінопостановки (і зміг додивитися, скажімо, Догвіль до кінця); тим, хто фанатіє від старих кліпів Queen; тим, хто передивляється часом "the Wall"; хто розмірковує над долею людства та полюбляє соціальну фантастику...

В історії кінематографу є безліч "хорошого" кіно. Я б не обмежувала цю стрічку такими визначеннями як "хороше" чи "погане".

Вважаю, що подібні режисерські роботи варто цінувати за те, що з допомогою потужних мистецьких образів та різних художніх прийомів таке кіно здатне, наче лакмусовий папірець, проявити назовні внутрішній світ глядача. І яким цей внутрішній світ є, таким і буде враження від картини: в основному - різним... :)

 

Після фільму ми побачили невелике, але ефектне Hair Show Руслана Захарченко в готелі Citadel Inn.