Умови участі для дизайнерів

1. в показах основного розкладу Lviv Fashion Week
2. у презентаціях Lviv Fashion Week
3. в шоурумі Lviv Fashion Week

 
З питань участі у Lviv Fashion Week:
+380(67) 272-35-13; [email protected]
 
 
РЕЄСТРАЦІЯ ДИЗАЙНЕРІВ НА УЧАСТЬ У LVIV FASHION WEEK 2020 (8-11/10/2020) завершена


1. Покази основного розкладу

В основному розкладі демонструються сезонні колекції ready-to-wear. Участь в основному розкладі Lviv Fashion Week є оптимальною можливістю представити свій бренд/нову колекцію максимально більшому колу клієнтів, представників національних і міжнародних медіа (щосезону понад 200 зареєстрованих журналістів, фотографів, блогерів). Для того, щоб стати учасником показів основного розкладу Lviv Fashion Week, необхідно:

1. Заповнити заявку
2. Представити портфолійні фото відшитих моделей майбутньої колекції  (5 одиниць). Портфоліо приймаються в електронному вигляді за адресою: [email protected]
 
Термін подання заявок – до 20 серпня 2020 р.
  
 
2. Презентації 
 
Lviv Fashion Week надає можливість демонстрації колекцій у вигляді презентацій, що відбуваються на окремих локаціях в центрі Львова. Гості мають можливість спілкуватися з дизайнером, такі презентації є більш камерним та неформальним способом показати колекцію. В форматі презентацій демонструються сезонні колекції ready-to-wear. Презентації включені в офіційний розклад Lviv Fashion Week.
 
Для участі надсилайте портфолійні фото колекції і контактні дані на адресу [email protected] В темі листа потрібно вказати "заявка на участь у презентаціях Lviv Fashion Week"
 
Термін подання заявок: до 20 серпня 2020 р.

Відбір здійснюється експертною радою Lviv Fashion Week. Про рішення експертної ради буде повідомлено до 25 серпня 2020 р.
 
Оргкомітет залишає за собою право прийняти заявку чи відмовити дизайнеру.

 
3. Шоурум Lviv Fashion Week
 
Шоурум Lviv Fashion Week буде працювати під час проведення Львівського Тижня Моди 8-11 жовтня 2020. Заявки на шоурум заповнюються онлайн і приймаються до 10 вересня 2020.

З питань участі у шоурумі: +380(63) 251-84-19, [email protected]