Resort 2018 by Mykytyuk&Yatsentyuk

Сама в шоці, але от зрозуміла що досі не писала про цих дизайнерів! А вже давно пора, оскільки Mykytyuk&Yatsentyuk - це творчий тандем, який багато років поспіль тішить нашу публіку жіночним одягом, зазвичай в етнічному стилі. Цього разу показ колекції Resort 2018 відбувся у чарівному місці - ботанічному саду. Поміж смарагдової зелені та пишного квіту троянд гості почували себе неначе в казці про Алісу чи на одному з вишуканих французьких дефіле...

Інспірацією для створення нової круїзної колекції послужив образ богемної дівчини, що довгими, теплими літніми вечорами тиняється по закутках тінистого саду старої садиби. Це героїня романів, яка поєднує в собі трепетну тендітність і фантастичну сексуальність.

Для підкреслення візуального сприйняття образу дизайнери бренду Mykytyuk&Yatsentyuk створили авторські аплікації на флористичній основі, на розробку яких їх надихнула подорож до сонячного острова Мадейра. Дизайнерами були обрані делікатні натуральні шовки різної якості – тонкий напівпрозорий, прозорий, фактурний, щільний. Крій складний, об'ємний, присутні членування форми.

Дякую за фото, Ігор Федорів!