Відкриття 12 Львівського Тижня Моди, частина 1.

Відбувся 12 Lviv Fashion Week і пора мені вам про нього розповісти!

Офіційне відкриття заходу сталося в середу, де організатори продовжили традицію пошуку альтернативних майданчиків для поєднання моди і мистецтва.

Отже, з настанням сутінок подвір'я концептуального простору “Фабрики повидла” почало наповнюватись небайдужими до fashion-розваг.

 

Усі бажаючі мали можливість відвідати виставку fashion-фотографії ”Ronen Fadida for F'OLITIQUE Magazine” і арт-проект No Distance. Цей проект мав на меті наблизити людей до процесу створення дизайнерських речей і дозволяв за власним бажанням нанести на сумку чи футболку малюнок з допомогою обраного дизайнерського трафарету.

 

Поряд із подіумом поставили кілька велосипедів:

Сотні глядачів розташувалися довкола імпровізованого ранвею і Петро Нестеренко-Ланько оголосив 12 Львівський Тиждень Моди офіційно відкритим! Наступним у програмі стояв показ LVIV CYCLE CHIC. Про те у чому ж була суть можна детальніше прочитати тут: http://lvivfashionweek.com/news/lviv-cycle-chic-fashion-show

Мені дуже імпонують такі проекти. Якщо ви живете у Львові, то чудово знаєте як у нас тепер багато заторів на дорогах і яким складним може стати звичайний щоденний шлях додому і усе це через перенасичення транспортними засобами! Тож пересісти на ровер (хоча би у теплу пору року) — це чудовий спосіб полегшити собі життя, а заразом поберегти екологію і ще й дати організмові необхідне фізичне навантаження :) А якщо при цьому ще й модним можна залишитись, тож я взагалі не бачу жодного аргументу “проти” — всі тільки “ЗА!!!”

Одразу скажу, що практично всі представлені колекції мені сподобались, хоча мені видалось, що частина з них узагалі жодним чином для їзди на велосипеді не пристосовані... Тобто я маю на увазі, що усе це було би ще цікавішим якби справді в такому проекті показали речі (із взуттям!), у яких в прямому сенсі можна спокійно сісти на двохколісний і крутити педалі... Що, до речі, непогано демонструють на дівочих вело-парадах дівчата-львівянки (такий захід відбувався вже декілька разів за останні кілька років і покликаний привернути увагу львівського суспільства до потреби створити комфортні умови для велосипедистів на дорогах.)

 

ось ці дівчата мали на вушках дуже ефектні кафи - дуже шкода що їх не вдалось нормально сфотографувати... Узагалі більшість фото того вечора просто не вийшли через освітлення (і не в мене однієї), тож тут трохи моїх і трохи Ігоря Федоріва.

дуже милі і актуальні зараз світшоти:

Дизайнер цього комплекту потім представляла його у складі конкурсу Саботаж і виграла грошовий приз, але там вона додала ворсисту шапку і це був такий сучасний грузинський стиль, але саме в цій інтерпретації образ нагадав мені доньку родини Адамс, котра стала старшекласницею - дуже подобається!

А рюкзак - так узагалі: бомба!!! :))

 

Продовження буде :)

                                                                                                                           Лілія Сушко