Покази OFF SCHEDULE у дворику Копальні Кави.

Волею підступних львівських корків та таксиста-спізнюха я не встигла вчасно потрапити на OFF SCHEDULE, тож коли прибігла у дворик Копальні Кави, показ перого дизайнера вже минув, а що я на власні очі не побачила - про те не говорю :)
Тож більш інформаційні фото з показу тут: http://lvivfashionweek.com/news/schedule-fotoreportazh-1


Отже почну із Надін Кузнєцової (Білорусь): вона представила дуже толковий одяг у спортивному стилі для чоловіків. Цілком функціональні фасони, приємне поєднання кольорів, гарна деталізація... Я тільки за!Анастасія Михайлова. Сподобались тільки окремі деталі, а от вцілому якось не надто...

Катаріна і Барбара Билевські (Білорусь) продемонстрували дуже привабливу колекцію жіночих суконь та верхнього одягу. Сукні вразили мене на порядок більше ніж пальта...

Стильне поєднання особливостей принту та крою. Одна з моделей нагадувала відому роботу Мері Картранзу. 

Щодо складної масивної оздоби, то коміри, заколки на волоссі та декор сумочок були виготовлені з металевих блискавок: я думала цей вид хенд-мейду вже успішно загинув, але дизайнеркам вдалося подати ідею у свіжому та привабливому вигляді.


Особливістю показу Ludmila Grom став одяг у помаранчево-синій гамі та речі з поліетилену, що зараз є дуже актуальними у контексті світової моди.

Мені особливо запав в душу прозорий заплечник, де лежав український прапорець та вінок :)