LESIA SEMI SS 2017, а також новий аромат, колекція вечірніх суконь та відкриття другої лінії!

У бренду Lesia Semi стільки новин, що важко вибрати з чого почати, тому просто в хронологічній послідовності...

Почалося все з показу моделей на сезон весна/літо, а також презентації нових парфумів. Фотографії Олександра Шамова та Ігоря Федоріва. Більше тут. Зацитую прес-реліз:

"Девіз нової колекції SS 2017 – «розмалюй своє життя». Вся колекція є віддзеркаленням ритму, в якому живе людина, з його злетами і падіннями. Її ідея – у відродженні, в поверненні до радості в житті, відновленні зв’язку з природою. Дизайнер закликає бачити життя не в чорно-білих тонах, а в яскравих, адже людина може вивести себе з депресивного стану і все змінити.

В основі колекції – геометрія і чіткі лінії – в крої, формах, рисунку тканини. Одяг доповнений поясами, зав’язаними у вигляді синусоїди, така ж форма повторюється у взутті. В асортименті – комбінезони, приталені та розкльошені сукні, сукні-сорочки, штани, видовжені жакети без рукавів, накидки. Використані шовк, органза, котон. Одяг доповнений маленькими шкіряними сумками, взуттям на шпильці, шарфами і хустинами з мотивами творів живопису, які підтримують кольорову гаму і концепцію колекції."

Приємно бачити, що Леся Семі продовжує гармонійно поєднувати в своїх образах легкість, жіночність з лаконічністю стилю та форми. Дуже витонченим виглядало взуття. Шовкові хустини з авторським художнім малюнком у стилі абстрактного реалізму, розробленим спеціально для колекції, додали яскравості наче барвиста пляма на світлому полотні. Моїми ж улюбленими родзинками у цьому показі стали прозорі накидки, що ніби летіли за моделями, а також дуже ефектні сумки.

"Новий парфум має назву Revival (Відродження) - це третій аромат Lesia Semi і другий у співпраці з відомим українським парфумером Богданом Зубченко. Цей привабливий, приємно гіркуватий аромат створює відчуття легкості і впевненості. Відкриття: джерельна вода, лугові трави. Серце: польові квіти, півонія. Основа: боби тонка, кедр, мускус."

Тут ви можете переглянути рекламний ролик, де поєднується природна краса та емоційна експресія :)

Поки я дивилась його серед повної зали народу, думала про те, в яких закордонах знайшли такі дивовижні місця для зйомок... Моєму здивуванню не було меж, коли довідалась, що усе знімалося в Україні!

 

Ближче до кінця року відбувся також показ вечірніх суконь: дуже вишуканих та виразних, оздоблених аплікацією з вишитих квітів. Оскільки я страшенно полюбляю розглядати деталі, то не полінувалася сходити в бутік на Гнатюка та помилуватися цією художньою галявиною :)

Для кампейну цієї колекції стала обличчям сама Леся Семі. Одна з фотографій привернула увагу британського Vogue і нещодавно з'вилась на його сторінках.

Далі стартувала друга лінія бренду - LSemi, яка пропонує сучасний урбаністичний та водночас комфортний одяг за доступними цінами. Більше фото тут.