Лекція Мирослава Мельника

Незважаючи на те, що я вже давно мала б звикнути до специфічного режиму Тижня, мій організм все ще сприймає цю подію як університетську сесію, тому я вже встигла міцно перехворіти грипом і лише тепер знову повертаюся до вас...

В першу чергу хочу розповісти не про покази, а про інші заходи, що відбувались протягом 15 LFW. 

 

Лекція Мирослава Мельника була присвячена теорії прогнозування трендів. Яскравий візуальний матеріал демонстрував як реальність розходиться з теорією :)

Особливо це стосується того, що пишуть у глянці та того, що очима бачимо на вулицях.

Слухачі дізналися, що серед реальних трендів нашого часу: тема сексу, тема смерті, інтернет-меми, підкреслена індивідуальність та природність, надписи і принти, печворк, ідеї, що легко застосувати...

Люди переважно люблять те, що знають. Часто більше значення має не якийсь конкретний фасон, а те, як цей тренд розкручують, як подають... При цьому треба враховувати, що повномасштабну розкрутку тренду можуть собі дозволити лише великі бренди.

Мирослав радить своїм студентам, щоб зрозуміти, чи актуальний одяг, котрий вони створюють, уявляти, чи добре він буде дивитись з кросівками. Це не означає, що його треба носити лише з кросівками, але це такий сучасний показник “be in trend”.