Колекція Катерини Кароль на весну-літо 2015

Вперше я дізналась про Катерину Кароль на 12 сезоні LFW - мова йшла про творчий дует "Не та ке": http://lvivfashionweek.com/news/proekt-ne-ta-ke-kateryny-karol-ta-iryny-dzyndry
Рік назад Катерина показала персональну колекцію аксесуарів (http://lvivfashionweek.com/news/reaction-kolektsiyi-aksesuariv-kateryna-karol) і, стало очевидним, що це сильний та талановитий дизайнер. Колекція Кароль на сезон весна-літо 2015 р. підтвердила і продовжила це враження.
Якщо раніше одяг підчас показу лише був нейтральним фоном для ефектних аксесуарів, то цього разу став повноправним партнером для них. Стиль колекції схиляв глядача у етніку скандинавських країн: з однієї сторони цьому сприяв простий одяг з натуральних тканин у природній кольоровій гамі, а з іншої - аксесуари (сумки, кольє, обручі, шалики) з цупкої шкіри, дерева, грубих ниток, матеріалу, що нагадував кістку. І всі ці аксесуари, так чи інакше, нагадували форму лосячих рогів. Особисто в мене перша асоціація була із тим епізодом казки "Снігова Королева", де маленька Герда відважно прямує до Кая через сніги та заметілі верхи на північному олені... :)

Приємної родзинки цьому одягу додав контраст фактури тканин - суміш прозорих та дуже цупких, тоненьких та летючих із тими, що жорсто тримають форму.
Ще одна важлива деталь - трендова у сучасній моді така собі псевдо-недбалість: неоторочені оверлоком краї трикотажу, обрізані без обробки пройми. Не так уже й багато кому з наших дизайнерів виходить вміло використати цю "гру в недбалість", а Катерині це чудово вдалося.
Те саме стосується побудови колекції в цілому: недостатньо просто пошити купку різного одягу з однієї і тієї ж тканини та назвати це колекцією. Справжня дизайнерська колекція повинна мати розвиток ідеї. Капсульність визначається здатністю речей доповнювати та мінювати одна одну. В даній колекції це продумано більш ніж достатньо. Мені подобається, що потенційна клієнтка Кароль може купити з такої колекції декілька комплектів чи всього парочку речей і безболісно роз'єднувати та перемішувати ці образи. Стилістику одягу можна плавно переміщувати в іншому напрямі з допомогою якихось геть інших аксесуарів, а прикраси чи сумки з колекції так само "безболісно" і без втрат для естетики можна носити з джинсами чи квітчастими сукнями. Здатність створити щось настільке носибельне та універсальне з однієї сторони і при цьому впізнаване, таке, що має свій почерк - з іншої, - це однозначно майстерність!
Пристойні фото колекції ви можете побачити тут: http://lvivfashionweek.com/news/lviv-fashion-week-den-3-kateryna-karol
А я покажу деталі, котрі мені сподобались:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лілія Сушко