Дизайнерський Showroom Ніша

В неділю, 15 березня, відбулося відкриття нового шоуруму "Ніша". Цей бутік відкрили 10 українських дизайнерів. Завдяки LFW, бренди більшості з них нам уже знайомі :) - це Oksana Piekna, Катерина Кароль, STEBLAKIZM, NEDOSHYTKO ULIANA, Ельза Вербовська, Volobueva & Basarab, Юлія Рибка, Irina & Oksana MURASHKA, MONISTO by Lidia Boer, Оксана Сокол.

Знаходиться ця дизайнерська крамниця на 3 поверсі ТГ Опера-Пасаж. Я очікувала побачити скромний компактний бутик, а побачила велике просторе приміщення, куди прийшло просто надзвичайно багато людей! Можливо, люди вже скучили за модними подіями, а може просто хотіли відволіктися, але гостей було напрочуд багато - не всі змогли одразу потрапити на урочисту частину відкриття. Так чи інакше, але хоч психологічна підтримка нашим дизайнерам точно забезпечена!

 

Спершу відбувся невеликий показ: по дві моделі від кожного дизайнера. Вибір представленого одягу, від декотрих дизайнерів, викликав у мене сумніви, але робити висновки ще рано - подивимось як ітимуть їхні справи надалі :)

 

 

Потім гості мали можливість розгледіти дизайнерські товари (жіночий та дитячий одяг, аксессуари), а я поспішила розпитати організаторів проекту про деталі. Виявилось, що наразі "Ніша" - це експеримент. Для когось із дизайнерів - це можливість розширювати свою діяльність, для інших - єдиний майданчик для продажу. Більшість із них сприймають простір "Ніші" як свого роду арт-об'єкт. З огляду на кризу в економіці України, дизайнерам складно зараз щось прогнозувати та планувати. Поки їх є 10 людей, але ця цифра може вирости. Багато їх колег мали сумніви щодо доцільності такого проекту, поки все лише починалося, зате коли все вже було готовим - захотіли приєднатися. Більшість робіт, зроблених у приміщенні - це, так би мовити, персональна творчість дівчат та їх чоловіків. Найкраще виглядали ручної роботи оригінальні соснові рейли :)

 Мені також дуже сподобалась ідея про те, що: "Щодня у «НІШІ» буде одна з учасниць проекту, яка допомагатиме гостям підібрати образ, порадити колір і форму та допомогти визначитися зі стилістикою. Кожен охочий матиме змогу обрати дизайнера для індивідуальної роботи. Про те, хто саме у визначений день перебуватиме у шоурумі, повідомлятимуть в спільноті у фейсбуці."
А ось і сторінка "Ніші" -  https://www.facebook.com/events/659691230807815/ аби ви також могли знайти потрібну інформацію.Абсолютно неочікувано, якось сталося так, що у мене погляд (і рука) впали на одну з речей Уль'яни Недошитко, тож тепер я власних оригінальної нової куртки :)

Втомлені, але щасливі дівчата Пєкні :)


Ось цією дівчиною я милувалася половину вечора: не знаю хто вона, але дуже нагадує культову акторку 20-го ст. - молоду Орнеллу Муті... До речі, ваша покірна слуга обзавелася також 41-мегапіксельною камерою на телефоні, тому можете тепер ловити мене в instagram:  https://instagram.com/moj_maskarad/