3 день. Mirotel. Мій аналіз колекції ROKSOLANA BOGUTSKA. частина 1:

Відчуття, котрі викликала у мене ця колекція від Роксолани Богуцької дуже складно описати! Вони складаються з посмішок від вуха до вуха, з широко розкритих очей, з вигуків захвату, з захоплених притискань рук до серця!..

Якби мене попросили дати якусь свою назву цій колекції, я би не довго думаючи, назвала її “Українки при владі...” Чому так? Зараз поясню... Річ у тім, що фактично кожна з представлених речей була створена неначе спеціально для української культурної еліти. В такому одязі я легко уявляю собі найкращих українських письменниць, політиків, художниць, благочинниць. У мене відчуття, що цей одяг для тих, хто міг би підняти Україну на новий рівень — в усіх можливих відношеннях. Це для жінок, котрим є що сказати, у котрих в житті є Справа. Розумієте? Є справжнє Діло, котрим людина живе і змінює світ навколо, роблячи його щодня кращим та досконалішим. Цей одяг для розумних, добрих, освідчених, працьовитих, жіночних, харизматичних, впевнених, владних, щедрих — для най-найкращих Українок! Можливо таких, як сама Богуцька. Мабуть для мене ця колекція ще надовго залишиться символом моєї особистої утопічної української жінки — матріахальної та прекрасної, якою я її собі уявляю.

І, боже! Хто би тільки знав, як я хочу, аби саме такі жінки і носили цей одяг, а не просто чиїсь дружини, довгоногі прикраси своїх заможних чоловіків...


 

фото — Інна Голодняк (http://just-creativity.com)

Тепер більше фактів: пані Роксолана казала щиру правду, коли говорила, що велика колекція (50 одиниць) вийшла дуже динамічною, зовсім не нудною. Вона наче складається з різних частин — для трохи різних жінок, але все це дуже добре вписується у викладену мною вище концепцію. Матеріали — натуральні і розкішні: шкіра, хутро, шовк, шерсть... Усі тканини виготовлені в Італії.

Один з найулюбленіших моїх елементів у цій колекції — зображення міфічного слов'янського птаха Алконост

що це за диво-птиця можна почитати тут: http://uk.wikipedia.org/wiki/Алконост

а походження ймовірно все ж таке: http://uk.wikipedia.org/wiki/Матиресва


 

Ця частина колекції нагадала мені одну з улюблених від D&G (http://moj-maskarad.livejournal.com/73657.html), і там дизайнери так само використовували для натхнення історичні мотиви, характерні для рідного краю...

Якщо я правильно розумію, то це шуба з морського котика... Котика шкода, але згадується оповідання Теффі про котикову шубку і деталі у вигляді шкіряних вставок під коміром та відтінок хутра просто зачаровують!


 

Я почувалась там як на святі, адже далі був ще один улюблений мій стиль: такий собі жіночий варіант англійського денді і розкішне кольорове поєднання синій-бордовий (http://moj-maskarad.livejournal.com/38845.html)

 

Лілія Сушко