Стартував спецпроєкт Diversity You 2024

Lviv Fashion Week - партнер проєкту Diversity You 2024, що проходитиме за підтримки Українського культурного фонду.

Проєкт Diversity You відбудеться уже втретє. Попередні його герої розповідали про прийняття інакшості у суспільстві, однак цього року Diversity You 2024 - інший, його змінила війна, яка змінила нас усіх. Якщо раніше героями проекту були люди, які набули проблем зі здоров'ям через різні причини, то цьогорічні герої отримали інвалідність через військові дії.  У рамках проєкту запланована професійна фотозйомка в одязі українських дизайнерів, створення відео- і текстової історії кожного героя і фотовиставка. 

Згідно із задумом команди проєкту, усі герої походять з різних регіонів України, це чоловіки і жінки різного віку, у них різні професії, але всіх об’єднує те, що вони набули інвалідності через повномасштабне вторгнення рф в Україну і попри це знайшли у собі сили жити далі і щодня надихати інших. Що це? Особливості характеру? Виховання? Спосіб мислення? Реакція на втрату? Наслідок прочитаних книжок? Автори проєкту вирішили дослідити це явище і відшукати код незламності, який робить кожного з героїв унікальним і гідним для наслідування. Diversity You 2024 дає героям майданчик, на якому вони зможуть поділитися силою духу і надихнути інших до змін.

Про сильних заведено говорити пошепки, додумувати їх історії. Але проєкт надає слово їм самим -  нехай вони говорять за себе самі. Побачте їх, послухайте їх історії, надихніться незламністю 7 суперукраїнців/українок! І це не образ - вони такі щодня, просто сьогодні - у дизайнерському вбранні та модній фотосесії.

Diversity You 2024 - це про нас усіх, щоб ми не відводили очі на вулиці від військового на протезі.

Diversity You 2024 - про  те, щоб діти на вулиці не кричали "у дядька залізна рука".

Diversity You 2024  - щоб сказати всім навколо, що протез замість кінцівки - це ок, це наша нова нормальність, в ній інвалідність - не завжди про втрачені можливості, це ще й про сили здобувати нове та досягати того, що не вдавалося раніше.

Часові рамки проєкту:

Серпень -  презентація 7 історій.

Вересень - презентація проєкту + фотовиставка у Львові.

Організатор: Фундація підтримки мистецьких ініціатив «Візія» у партнерстві з Lviv Fashion Week, Національним реабілітаційним центром "Незламні", Благодійним фондом "Незламні", за інформаційної підтримки ГО "Агенція розвитку підприємництва жінок та молоді", ГО "Фонд Громади Березані", ГО "Жіночий консорціум України".