Олена Лазоренко (бренд Oppido) – переможець конкурсу LVIV FASHION WEEK for ECO

Переможцем екологічної програми для українських дизайнерів "Lviv Fashion Week for Eco", яка проходить за підтримки Українського культурного фонду, стала Олена Лазоренко (бренд Oppido).  Олена отримає нагороду - виготовлення колекції та її представлення на Lviv Fashion Week SS 2020 за рахунок організатора.

Програма включала 5-денну навчальну частину і конкурс серед учасників на кращу еко-спрямовану колекцію. Всього у "Lviv Fashion Week for Eco" взяли участь 36 дизайнерів з різних регіонів України. Консультації щодо екологічної складової колекцій при визначенні переможця конкурсу були надані Zero Waste Lviv.

Олена Лазоренко розповіла про свою sustainable історію та про враження від проекту: “Як мистецтвознавця за фахом мене завжди цікавили вінтажні речі. У мене часто виникала думка про те, що ці прекрасні шовкові матеріали потрібно зберігати, продовжувати їм життя в нашій сучасній шафі. Моя сім’я вже давно живе в стилі zero waste наскільки це можливо - ми сортуємо сміття, користуємося еко-торбинками, прибираємо сміття на природі, для нас це частина нормального життя. Проект Lviv Fashion Week for Eco дав мені друге дихання й усі зірки зійшлися. Готуючись до лекцій LvivFW for Eco, я прослухала онлайн курс від London college of fashion "Fashion and Sustainability: Understanding Luxury Fashion in a Changing World". 5 днів інтенсиву від Lviv Fashion Week значно доповнили і підсумували усі знання й розуміння того, чим я хочу займатися, так з’явилася ідея створити проект Vintage silk upcycling. Я дуже вдячна усім лекторам за конструктивний діалог та важливі поради. Це були приємні і плідні 5 днів навчання і напружені 20 днів роботи, які принесли мені нові знання, нові вміння, новий цікавий досвід та нові приємні знайомства. Дякую!”