Умови участі для дизайнерів

1. в показах основного розкладу Lviv Fashion Week
2. у презентаціях Lviv Fashion Week
3. у презентаціях аксесуарів
4. в шоурумі Lviv Fashion Week

 
З питань участі у Lviv Fashion Week:
+380(93) 108-03-33; [email protected]
 
 
РЕЄСТРАЦІЯ ДИЗАЙНЕРІВ НА УЧАСТЬ У LVIV FASHION WEEK ОСІНЬ/ЗИМА 2019 (20-24/03/2019) ЗАВЕРШЕНА

 
1. Покази основного розкладу

В основному розкладі демонструються сезонні колекції ready-to-wear. Участь в основному розкладі Lviv Fashion Week є оптимальною можливістю представити свій бренд/нову колекцію максимально більшому колу клієнтів, представників національних і міжнародних медіа (щосезону понад 200 зареєстрованих журналістів, фотографів, блогерів). Для того, щоб стати учасником показів основного розкладу Lviv Fashion Week, необхідно:

1. Заповнити заявку
2. Представити портфолійні фото відшитих моделей майбутньої колекції осінь/зима 2019 (5 одиниць). Портфоліо приймаються в електронному вигляді за адресою: [email protected]
 
Термін подання заявок – до 25 січня 2019 р.
  
 
2. Презентації 
 
Lviv Fashion Week надає можливість демонстрації колекцій у вигляді презентацій, що відбуваються на окремих локаціях в центрі Львова. Гості мають можливість спілкуватися з дизайнером, такі презентації є більш камерним та неформальним способом показати колекцію. В форматі презентацій демонструються сезонні колекції ready-to-wear. Презентації включені в офіційний розклад Lviv Fashion Week.
 
Для участі надсилайте портфолійні фото колекції осінь/зима 2019 і контактні дані на адресу [email protected] В темі листа потрібно вказати "заявка на участь у презентаціях Lviv Fashion Week"
 
Термін подання заявок: до 25 січня 2019

 

3. Презентації аксесуарів

Lviv Fashion Week надає можливість дизайнерам аксесуарів представити свої роботи у форматі презентацій на окремих локаціях в центрі Львова. Такий формат дозволяє дизайнеру продемонструвати аксесуари власного авторства, поспілкуватися з гостями та потенційними клієнтами, привернути увагу преси. Презентації аксесуарів включені до офіційного розкладу Lviv Fashion Week.

Для участі надсилайте фото робіт і контактні дані на адресу [email protected] В темі листа потрібно вказати "заявка на участь у презентаціях аксесуарів"

Термін подання заявок: до 25 січня 2019
 

Відбір здійснюється експертною радою Lviv Fashion Week. Про рішення експертної ради буде повідомлено до 1 лютого 2019 р.
 
Оргкомітет залишає за собою право прийняти заявку чи відмовити дизайнеру.

 
4. Шоурум Lviv Fashion Week
 
Шоурум Lviv Fashion Week буде працювати під час проведення Львівського Тижня Моди 22-24 березня 2019. Заявки на шоурум заповнюються онлайн і приймаються до 1 березня 2019.

З питань участі у шоурумі: 0930008048, [email protected]