Умови участі для дизайнерів

1. в показах основного розкладу Lviv Fashion Week
2. у презентаціях Lviv Fashion Week
3. у презентаціях аксесуарів
4. в програмі для fashion-брендів Brand Factory
5. в шоурумі Lviv Fashion Week

 
З питань участі у Lviv Fashion Week:
+380(93) 108-03-33; [email protected]
 
 
РЕЄСТРАЦІЯ ДИЗАЙНЕРІВ НА УЧАСТЬ У LVIV FASHION WEEK ВЕСНА/ЛІТО 2018 (26-29/10/2017) відкрита

 
1. Покази основного розкладу

В основному розкладі демонструються сезонні колекції ready-to-wear. Участь в основному розкладі Lviv Fashion Week є оптимальною можливістю представити свій бренд/нову колекцію максимально більшому колу клієнтів, представників національних і міжнародних медіа (щосезону понад 200 зареєстрованих журналістів, фотографів, блогерів). Для того, щоб стати учасником показів основного розкладу Lviv Fashion Week, необхідно:

1. Заповнити заявку
2. Представити портфолійні фото відшитих моделей майбутньої колекції весна/літо 2018 (5 одиниць). Портфоліо приймаються в електронному вигляді за адресою: [email protected]
 
Термін подання заявок – до 1 вересня 2017 р.
  
 
2. Презентації 
 
Lviv Fashion Week надає можливість демонстрації колекцій у вигляді статичних презентацій, що відбуваються на окремих локаціях в центрі Львова. Гості мають можливість спілкуватися з дизайнером, такі презентації є більш камерним та неформальним способом показати колекцію. В форматі презентацій демонструються сезонні колекції ready-to-wear. Презентації включені в офіційний розклад Lviv Fashion Week.
 
Для участі надсилайте портфолійні фото колекції весна/літо 2018 і контактні дані на адресу [email protected] В темі листа потрібно вказати "заявка на участь у презентаціях Lviv Fashion Week"
 
Термін подання заявок: до 1 вересня 2017

 

3. Презентації аксесуарів

Lviv Fashion Week надає можливість дизайнерам аксесуарів представити свої роботи у форматі презентацій на окремих локаціях в центрі Львова. Такий формат дозволяє дизайнеру продемонструвати аксесуари власного авторства, поспілкуватися з гостями та потенційними клієнтами, привернути увагу преси. Презентації аксесуарів включені до офіційного розкладу Lviv Fashion Week.

Для участі надсилайте фото робіт і контактні дані на адресу [email protected] темі листа потрібно вказати "заявка на участь у презентаціях аксесуарів"

Термін подання заявок: до 10 вересня 2017
 

Відбір здійснюється експертною радою Lviv Fashion Week. Про рішення експертної ради буде повідомлено до 15 вересня 2017 р.
 
Оргкомітет залишає за собою право прийняти заявку чи відмовити дизайнеру.

 
4. Програма співпраці з новими українськими fashion-брендами Brand Factory

Програма складається з трьох частин: fashion battle, pop-up store і fashion school
fashion battle – це навіть не конкурс, а змагання, скеровані до нових українських брендів одягу, взуття та аксесуарів. Дизайнери представляють колекції з п’яти моделей у трьох номінаціях:
Brand collaboration – результатом співпраці українських молодих брендів має стати цілісна завершена колекція. В номінації приймають участь колекції-колаборації 2-3 брендів: одяг-взуття / одяг-аксесуари / одяг-взуття-аксесуари
Urban style – сучасний casual, урбаністичний streetwear
Art fashion – радикальний одяг з експериментальним підходом, політ творчості і креативу

Відзначені експертами дизайнери отримають призи від партнерів Lviv Fashion Week. 

pop-up store – презентація та продаж одягу, взуття, аксесуарів від учасників fashion battle.
fashion school по суті продовжує лекторій, який проводить Lviv Fashion Week, проте у проекті Brand Factory він розширений, структурований та включає в себе три формати: воркшоп, лекція, зустріч. Всі компоненти програми орієнтовані на специфіку роботи креативних індустрій та практичні знання, які потрібні для створення і просування власного бренду.
Також учасники Brand Factory отримують можливість провести міні-презентації своїх брендів у форматі зустрічі – 15 хв. кожний.

Для того щоб прийняти участь у програмі співпраці з новими українськими fashion-брендами Brand Factory, потрібно заповнити заявку і надіслати портфолійні фото колекції (5 одиниць). Заявки приймаються до 20 вересня 2017 р.

З питань участі в програмі Brand Factory:
+38 093 108 03 32, [email protected]
 

5. Шоурум Lviv Fashion Week
 
Шоурум Lviv Fashion Week буде працювати під час проведення Львівського Тижня Моди 27-29 жовтня 2017. Заявки на шоурум заповнюються онлайн і приймаються до 1 жовтня 2017.

З питань участі у шоурумі: 0930008048, [email protected]