SOFITIE з колекцією "Franklin"

Бренд SOFITIE приїздить до Львова вже вдруге (про перший раз можна почитати тут http://lvivfashionweek.com/blog/nema-koly-spaty-vid-sofitie )

Дизайнер - Наталя Цегалко - справляє враження людини-запальнички! Підпалює все і всіх довкола ) Фактично, її показ у ту п'ятницю як то кажуть "мейд май дей" 

Основною темою колекції стало питання влади грошей та системи споживацької ідеології у сучасному суспільстві. 

Вперше у  SOFITIE з'явився і чоловічий одяг. Ключовий образ більшості комплектів - легковпізнаваний портрет Франкліна зі 100$ купюри. А використання довповненого слогану "IN GOD WE TRUST, ALL OTHER PAY CASH" підкреслює самоіронію в ставленні до культу грошей. Шоу розпочиналось цитатою з фільму "Ворог Держави номер 1"

Колірна гама виробів колекції – це мінливі відтінки від зеленого до чорного при повороті банкноти, молочно-жовтий відтінок тонованого паперу і червоний – колір захисних волокон купюри. Перевіряючи 100 $ на справжність, ми добре відчуваємо рельєф, проводячи по ній пальцем. Ця особливість підкреслена і в колекції -шляхом поєднання контрастних фактур оксамиту та шкіри, велюру і вінілу, атласу і трикотажного полотна.

Вільні розслаблені силуети чергуються з вузькими і обтягуючими. Широкі чоловічі штани і шорти, довгі футболки і пальто без рукавів, жіночі сарафани-майки, обтягуючі легінси і міні-шорти з яскравим принтом заявляють про його власника: "Я – яскрава індивідуальність!"

В цілому, колекція дуже вдала! Рідко коли буває, щоб одяг поєднував у собі зручність, оригінальність, стилістичну гармонію, якість пошиття та якусь свідому концепцію.

Протягом показу усі моделі ходили з купюрою, що закривала рот. Свій вихід дизайнер перетворила на міні-перформанс-заяву: коли купюри відкидаються в сторону, ти знову вільний говорити правду, говорити що думаєш. https://www.instagram.com/p/BMHwtuKFhNU/?taken-by=lvivfw